PROGRES PYZIAK | O nas
2
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

O nas

KIM JESTEŚMY?

Założycielem firmy był Mieczysław Pyziak który w 1993 roku posiadając jeden samochód
marki Mercedes-Benz postanowił otworzyć własną firmę.

Od początku istnienia przedsiębiorstwa przedmiotem działalności jest transport międzynarodowy. PROGRES nieprzerwanie od dnia założenia firmy realizuje zlecenia od swoich klientów. Priorytetem w naszej firmie jest zadowolenie klienta, odzwierciedla to miła i spokojna atmosfera która przekłada się na długoletnią współpracę.

 

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Słowik, przy ulicy Równoległej 148. oddalona 3km od drogi krajowej nr 1/ 2 km od drogi krajowej nr 46/ 10 km od centrum Częstochowy.

 

Bazując na doświadczeniu jakie dała nam przeszłość oraz codzienne monitorowanie rynku pozwala nam na elastyczne dopasowanie usług dla danego klienta. Dzięki temu pozwalamy sobie na perfekcyjne planowanie przyjętego zlecenia, w taki sposób aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby klienta.

PODSTAWOWE ZASADY DZIAŁANIA:  AB QUALITY, REGUŁA 6W

Transport to jedna z podstawowych gałęzi przemysłu na świecie, to nie jest tylko załadunek-przewóz-rozładunek,
to jeden z członów łańcucha dostaw który w logistyce odgrywa czołową rolę.

 

POSTAW NA PROGRES

PROGRES MIECZYSŁAW PYZIAK OD 1993

Transport międzynarodowy – Spedycja – Logistyka